LG 55LA640S LED BAR, BEKO ARCELIK B55-LW-9377, 55LW9377 LED BAR, 6922L-0048A, 6922L-0061A, 55" V13 LED BAR BACKLIGHT LC550EUN SFF2, LC550EUN-SFF1, 6922L-0048A, 6922L-0048A 401-1, 55 V13 Edge Rev0.2, 55 V13 EDGE Rev0.4, 55 inch  V13 REV0.2 1, 6916L1029A, 6916L-1029A, 6920L-0001C, 6922L0048A, 6916L1092A, NFT-ME 94V-0 1252, LC550EUN SFF2, LC550EUN-SFF1, A55-LW-9377 LED BAR
ÜRÜN ÜZERİNDELİ LED CHIP VE SOKETİ ORJİNALDİR.
ÜRÜNDE TOPLAM 84 ADET LED CHIP VARDIR.
ÜRÜN UZUNLUĞU 695MM 69.5CM'DİR.